Доставка та оплата


Доставка

Існує декілька способів отримання придбаних Вами у нашому інтернет-магазині товарів:

- по Україні доставка здійснюється через кур'єрську службу "Нова Пошта" або іншими кур’єрськими службами (“Євроекспрес”, ”Автолюкс”, ”ІнТайм” та інші) про вибір перевізника та адресу доставки повідомляйте в замовленні або по телефону. Вартість доставки через кур'єрську службу "Нова Пошта" Ви можете розрахувати самостійно через "Нову Пошту". Вартість буде залежати від вартості замовлення, габаритів, ваги і суми, на яку буде застраховано товар.

- також Ви можете самостійно забрати замовлення у м. Львові.


Способи оплати замовлення


Готівкова оплата

1. Готівковий розрахунок в момент доставки замовлення у м. Львів або ж при самовивозі зі складу нашого інтернет-магазину.

2. Готівковий розрахунок в момент отримання замовлення у відділеннях "Нової пошти" чи іншого перевізника по території України. Зверніть увагу! Комісію перевізника сплачує замовник. У випадку доставки замовлення "Новою Поштою", комісія складатиме 2% (від суми замовлення)+13 грн.


По перерахунку

1. Передоплата на картку ПриватБанку. Переказ коштів можна здійснити у відділенні банку, через платіжний термінал або ж інтернет-банкінг. Зверніть увагу! Комісія складатиме 1%. Надіславши копію квитанції про оплату, Ви зможете пришвидшити доставку замовлення.

2. Передоплата банківським переказом на рахунок інтернет-магазину (ПриватБанк). Реквізити вказані у рахунку-фактурі, який Ви отримаєте на вказану електронну пошту, після здійснення замовлення. Переказ коштів можна здійснити у будь-якому відділенні банку, зручному для Вас. Зверніть увагу! Комісія (в залежності від обраного банку) за здійснення трансакції становить від 10 грн. до 2% від вартості замовлення.