Купити пропитку Deeper Tenax

Купити пропитку Deeper Tenax

Наявність: В наявності

Доставка по всій Україні 2-3 дня
Tenax

Виробник: Tenax

Дивитись всі моделі

Опис Купити пропитку Deeper Tenax

    DEEPER TENAX - готовий до застосування на основі розчинника для обробки всіх типів мармуру, травертину, граніту, різних порід каменю і агломерату. Створює "мокрий ефект", підкреслює забарвлення і структуру каменю, яка стає більш живою і просвітленої. Підходить для використання як в приміщенні, так і на вулиці. Рекомендуємо використовувати DEEPER для посилення кольору полірованих, грубих, шліфованих, обпалених і постарених поверхнях. Володіємо відмінним захистом поверхні від води і масла. Продукт не змінює колір при впливі сонячних променів (стабільний до ультрафіолетового випромінювання). DEEPER діє в мікропорах матеріалу, створюючи стійкий і довговічний "мокрий" ефект. Схвалено для контакту з харчовими продуктами.


Інструкція із застосування:

- Продукт використовується для обробки абсолютно сухого і чистого матеріалу. Волога, пил або бруд може вплинути на результат, зокрема на однорідність оброблюваної поверхні. Продукт рівномірно нанести тонким шаром, використовуючи губку, тканину, кисть або валик. Використовуйте таку кількість продукту, яку матеріал здатний увібрати в себе природним чином.

- Через кілька секунд після нанесення видалити надлишки покриття (щоб уникнути утворення липкою глянсовою плівки на поверхні матеріалу) чистою тканиною.

- Залишити до повного висихання.

- При необхідності провести повторну обробку через 20 хвилин. Бажаний ефект досягається через 24 години після обробки. При обробці підлоги почекайте 24 години, перш ніж ходити по поверхні.


ВАЖЛИВО: коли поверхня обробляється вперше, рекомендуємо перевірити DEEPER на зразку матеріалу.

Характеристика

  • Щільність при 25 ° C гр. / См³ - 1,05
  • Зовнішній вигляд - прозора рідина
  • Об'єм: 250 мл, 1л
  • Витрати 1л на 40 м² полірованого каменя, на 20-30 м² шліфованого каменя, не полірованого