QUARTZ TONER купити Україна

 QUARTZ TONER

Наявність: В наявності

Доставка по всій Україні 2-3 дня
Тенакс

Виробник: Тенакс

Дивитись всі моделі

Опис QUARTZ TONER

QUARTZ TONER створений для посилення кольору і захисту поверхонь з кварцового агломерату. Рекомендуємо використовувати QUARTZ TONER для посилення кольору грубих, шліфованих, обпалених і постарених поверхонь. Просочення дуже легко наноситься і швидко висихає. Продукт ідеальний для застосування на кухонних стільницях, так як він схвалений для контакту з харчовими продуктами відповідно до Європейського стандарту 90/128 ECC. (№ 4479).
                 Інструкція із застосування:
- Продукт повинен наноситися рівномірно на абсолютно сухий і чистий матеріал. Волога, пил або бруд може вплинути на результат обробки. Пропонуємо наносити продукт, використовуючи губку, тканину або через розпилювач. Використовуйте таку кількість продукту, яке матеріал здатний увібрати в себе природним чином.

- Потім через, кілька секунд після нанесення, очистіть (відполіруйте) поверхню чистою тканиною. Будь надлишок продукту QUARTZ TONER залишає на поверхні глянсову липку плівку, тому надлишки потрібно негайно видалити після обробки.

- Рекомендуємо повторити операцію через 10-15 хвилин після першого застосування.

Характеристика 
  • Щільність при 25 ° C гр. / См³0,88
  • Зовнішній вигляд прозора рідина
  • Обсяг 1л
  • Витрати 1 л на 20-30 м², в залежності від типу поверхні

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Цей продукт буде тривати принаймні 2 роки, якщо зберігати від 65 ° до 77 °. Тримайте подалі від тепла, вологості та сонячних променів.