Купити очищувач каменю в Україні, Києві

Booster 1л TENAX

Наявність: В наявності

Доставка по всій Україні 2-3 дня
Тенакс

Виробник: Тенакс

Дивитись всі моделі

Опис Booster 1л TENAX

Очищувач BOOSTER - сильно концентрований миючий лужний засіб на водній основі для видалення органічного бруду, плям, жиру, воску, залишків епоксидної смоли (епоксидних залишків).

Відмінний знежирювач для поверхонь з органічного бруду від інтенсивного руху пішоходів.

Інструкція із застосування:

- Як очищувач: Розбавити в воді. Нанесіть розчин на поверхню, що очищається, залиште на 5-10 хвилин і проведіть очищення за допомогою однодискової машини або щітки, видаліть залишки. Промийте поверхню водою.

- Як засіб для виведення плям: нанесіть продукт в чистому вигляді за допомогою невеликої кисті або щітки, залиште на 10-20 хвилин, а потім змийте водою. Для сильних забруднень ми рекомендуємо накрити пляму поліетиленовою плівкою і залишити її на кілька годин. Для видалення залишків епоксидних смол нанесіть продукт в чистому вигляді на область забруднення і залиште на 10 хвилин. Видаліть залишки за допомогою щітки. Промийте водою після завершення очищення.

Де застосовувати: мармур і камінь (не глянцевий), граніт керамічний, фарфоровий грес, видаляє рідкі воски, органічний бруд, плями і епоксидну штукатурку при чищенні на кераміці.

Для найкращого захисту очищеної поверхні рекомендується використовувати пропитку Proseal або Hydrex.